ТОВ "Евростандарт"
Україна, 04112, Київ, вул Грекова 3, офіс 8

тел.
228-16-64, 453-96-05

E-mail:
office@evrostandart.kiev.ua

Партнерам

Широкий асортимент різноманітних видів Преформ
Подробнее

Інформація

ПЕТ-преформи – це полімерна заготівля, з якої , шляхом видування, отримують ПЕТ-пляшку для пакування харчових та не харчових, газованих та негазованих рідин.
Подробнее

Головне

На сьогоднішній день компанія Євростандарт може запропонувати своїм клієнтам широкий спектр ПЕТ-преформ різноманітних вагових та кольорових рішень.
Преформи виробляються з високою точністю та з першокласної сировини на високотехнічному сучасному обладнанні “NETSTAL” спеціалістами ‘RESILUX”. Завдяки унікальній технології виробництва, преформа “RESILUX” потім видувається на різноманітному обладнанні з великими швидкостями та з високою якістю готових виробів.
   Преформи RESILUX мають технічні характеристики, що дозволяють видувати їх на будь-якому обладнанні з оптимальним розподілом матеріалу по всій поверхні.
   Завдяки унікальній технології виробництва, преформа RESILUX дозволяє отримати складні конфігурації готових виробів з приформи більш низької граматури. Стабільна якість преформ RESILUX забезпечує споживачів надійним функціонуванням обладнання, що дозволяє досягнути високої ефективності, зменшити виробничі простої та знос обладнання, кількість виробничих відходів, знизити затрати на електроенергію, зменшити кількість браку.
   ПЕТ-преформи – це полімерна заготівля з якої ,шляхом видування, отримують ПЕТ-пляшку для пакування харчових та не харчових, газованих та негазованих рідин.